Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Cold PursuitRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 1.0
The BeachRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
The B élier FamilyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5