Titles you rated
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0