Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
The EmploymentRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0