Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0