Titles you rated
MissingRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
BTS: Yet To Come in CinemasRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Break the Silence: The MovieRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0