Movies
Ratings
344
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0