Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5