Series
Ratings
10
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 0.5