Movies
Ratings
80
VeteranRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5