Movies
Ratings
637
Miss SloaneRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Way Way BackRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 4.0- Black LightningRated ★ 3.5
S1m0neRated ★ 4.5
Where the Heart IsRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 3.0