Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
EmmaRated ★ 4.0
One Tree HillRated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 2.0
Bride of the SunRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 1.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 1.5