Titles you rated
The Art of NegotiationRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
HydeRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
She Makes My Heart FlutterRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
BondingRated ★ 2.5
BondingRated ★ 3.0