Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5