Series
Ratings
40
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 0.5
The Return of IljimaeRated ★ 4.0