Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5