Movies
Ratings
720
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 1.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
New Year BluesRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
DevilRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5