Movies
Ratings
22
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 0.5