Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5