Movies
Ratings
61
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
FameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0