Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5