Series
Ratings
343
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Once Upon a Small TownRated ★ 2.5- Sing Again Season 4Rated ★ 4.5
- Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 5.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0