Series
Ratings
36
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0