Series
Ratings
30
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0