Series
Ratings
35
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0