Movies
Ratings
65
Heart is...Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0