Titles you rated
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0- Black BulletRated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 5.0
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 5.0
By the Grace of the GodsRated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 5.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 5.0
Akudama DriveRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 5.0
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 5.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
I'm Standing on a Million Lives Season 2Rated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 5.0