Movies
Ratings
36
Fight ClubRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0