Titles you rated
5th RepublicRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 2.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5