Movies
Ratings
99
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0