Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.0