Movies
Ratings
22
Tidal WaveRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0