Titles you rated
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0- 7 Days of Himawari & Her PuppiesRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5