Movies
Ratings
304
The Front LineRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
PKRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0