Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 0.5- Loving YouRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 1.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
MaskRated ★ 1.0
PunchRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5