Series
Ratings
115
GiantRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
BabysitterRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 2.0