Movies
Ratings
186
Café SocietyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
A United KingdomRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Veronica GuerinRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
The Truth BeneathRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.0