Series
Ratings
20
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0