Movies
Ratings
511
MementoRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.5
MoonRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 2.5