Titles you rated
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0