Titles you rated
The ThievesRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 0.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0