Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 2.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 2.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 1.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 1.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.0
TimingRated ★ 2.0
The Little Girl Who Conquered TimeRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5