Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 0.5- WishRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 1.5