Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 1.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 0.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
FantasiaRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.5
JealousyRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.0
Far from HeavenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
YouthRated ★ 1.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.5