Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5