Movies
Ratings
151
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0