Series
Ratings
18
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 2.5
Only One PersonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0