Titles you rated
Our BluesRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0