Movies
Ratings
636
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
TrafficRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0