Titles you rated
Extreme JobRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5