Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.0
Space ForceRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
The Empress Season 1Rated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 1.5
The Midnight ClubRated ★ 0.5